ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9793060
nr 979 3060
Venetiansk, omkring 1900, höjd: 125 cm
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 7 september 2015
kl 19:40:29
5/9 16:14:04